Kalezaindu

Jardinera

Konponduta
Deskribapena
Poner en la rotonda una jardinera o algo similar que los coches pasan como les da la gana.\nVergüenza da tener eso así

Helbidea
Calle de Florentino Larrinaga, Mundaka

Kategoria
seinaleak, (zoruan edo bertikalak)

Data
2018/07/30
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Egun on, No se puede poner en la rotonda ningún elemento que impida la entrada de un camión de bomberos.
    Data: 2018/08/02 10:35:26
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2018/07/30 14:13:02
    Irekita