Kalezaindu

Bankua apurtuta

Konponduta
Deskribapena
Bankua dagoen bezala umeak sartzen dira

Helbidea
Goiko kalean

Kategoria
Hiri-altzariak

Data
2017/09/03
Argazkiak
Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Konpontzeko agindua eman da.
    Data: 2017/09/11 17:36:58
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2017/09/03 20:11:23
    Irekita