Kalezaindu

Escombro y basura

Konponduta
Deskribapena
Escombro y basura en betrokolo

Helbidea
Lugar Barrio Iturritxu 1P

Kategoria
Parkeak, gune berdeak

Data
2019/01/31
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina:
    Data: 2019/01/31 11:01:43
    Irekita