Kalezaindu

Seinalea

Konponduta
Deskribapena
Auzokideak ez direnetzat igotzeko debekatzen duen seinalea falta da

Helbidea
Florentino Larrinaga Kalea, 7, 48360 Mundaka, Bizkaia, EspaƱa

Kategoria
seinaleak, (zoruan edo bertikalak)

Data
2017/07/08
Argazkiak
Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Seinale berria jarri da kale horretan.
    Data: 2017/12/18 10:16:07
    Konponduta
  • Iruzkina: Itxaropena kalean dago jarrita seinale bat. Momentuz ez da beste barririk jarriko Florentino Larrinaga kalean.
    Data: 2017/07/10 12:34:22
    Ukatuta
  • Iruzkina:
    Data: 2017/07/08 20:23:57
    Irekita