Kalezaindu

Kolunpixutako sokak falta die

Konponduta
Deskribapena
Zer pasa da?

Helbidea
Camino de Santa KataliƱa, 7C, Mundaka

Kategoria
Parkeak, umeen jolastokiak

Data
2018/09/30
Argazkiak
Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina:
    Data: 2018/09/30 22:49:45
    Irekita