Kalezaindu

Ibilgailu abandonatua

Konponduta
Deskribapena
Denbora luzean darama ibilgailua abandonaturik Errekako auzoan

Helbidea
Erreka Auzoa

Kategoria
Ibilgailu abandonatua

Data
2017/07/15
Argazkiak
Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Tramiteak bukatu direnean kendu da ibigailua.
    Data: 2017/11/02 17:47:16
    Konponduta
  • Iruzkina: Kotxea kentzeko prozedura administratiboa hasita dago, baina nahiko luzea da.
    Data: 2017/07/17 8:38:17
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2017/07/15 22:03:56
    Irekita