Kalezaindu

Bankua apurtuta

Resuelta
Descripción
Bankua dagoen bezala umeak sartzen dira

Dirección
Goiko kalean

Categoría
Mobiliario urbano

Fecha
03/09/2017
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Konpontzeko agindua eman da.
    Fecha: 11/09/2017 17:36:58
    En proceso
  • Comentario:
    Fecha: 03/09/2017 20:11:23
    Abierta