Kalezaindu

Baranda 3 hilabete apurtuta.

Resuelta
Descripción
Laster jaiak datoz, ta baranda apurtuta dago

Dirección
Calle de Joseba Deunaren, 1, Mundaka

Categoría
Mobiliario urbano

Fecha
04/06/2019
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Abisua emanda dago konpontzeko.
    Fecha: 10/06/2019 9:00:19
    En proceso
  • Comentario:
    Fecha: 04/06/2019 19:20:26
    Abierta