Kalezaindu

Tribiseko atie apurtute dau

En proceso
Descripción
Zenbat eta ariñau konpondu !

Dirección
Txorrokopunta Ibilbidea, 4, 48360 Mundaka, Bizkaia

Categoría
Mobiliario urbano

Fecha
31/07/2019
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario: Eskerrik asko. Oin dala bi egun partea bidali dogu konpondu dezateb. Milesker.
    Fecha: 01/08/2019 23:45:24
    En proceso
  • Comentario:
    Fecha: 31/07/2019 9:31:03
    Abierta