Kalezaindu

Munizipalen karroa

Resuelta
Descripción
Txarto aparkatuta. Eredua izan behar.

Dirección
Kepa Deunaren Kalea 1, Mundaka

Categoría
Parking público

Fecha
24/08/2017
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 24/08/2017 12:03:33
    Abierta