Kalezaindu

Goiko kale guztiko “rejilla”

Resuelta
Descripción
Goiko kalea barriztu zenetik Ur-rejillak ez dira garbitu! Lotsagarria! Euria eiten duenean piragua atera behar da!!!!

Dirección
Calle de Goiko, 42, Mundaka

Categoría
Aceras / Zonas peatonales

Fecha
06/11/2018
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Datorren asterako zegoen programatuta rejilla hauen garbiketa sakon bat egitea.
    Fecha: 08/11/2018 7:49:27
    En proceso
  • Comentario:
    Fecha: 06/11/2018 14:05:37
    Abierta