Kalezaindu

Kontainerrak

Resuelta
Descripción
Argazkietan ikusten den moduan asteak daramatza kontainerrak Goitiz kaletik zehar dantzan eta ez aratuste hurbil dagoelako. \n\nHaize zakarrak ia egunero botaten dau lurrera eta udalak esleitu deutson lekua ez da batere egokia. \n\nEspaloiak oinezkoentzako gordetzen diran espazioak dira eta barandillak oinezkoak laguntzeko jartzen dira, ez kontainerrak eusteko!

Dirección
Goitiz Bidea, 1A, Mundaka

Categoría
Aceras / Zonas peatonales

Fecha
03/02/2019
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Lanak bukatzen direnean kaleko beste aldean, berriro jarriko da bere lekuan.
    Fecha: 05/02/2019 11:59:47
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 03/02/2019 17:52:12
    Abierta