Kalezaindu

Udaltzaigoaren kotxe beti txarto aparkatuta

Resuelta
Descripción
Udaltzaingoek zona peatonalean aparkatzen dute, bestiek ezin badun eurek bez! Portuen dakoie euren parking-e .

Dirección
Calle de Florentino Larrinaga, 1, Mundaka

Categoría
Parking público

Fecha
06/09/2018
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Gogoratu zaie naiz eta momentu baterako izan, portuan aparkatu behar dutela.
    Fecha: 07/09/2018 13:02:15
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 06/09/2018 13:18:36
    Abierta