Kalezaindu

Kanpaie??

Resuelta
Descripción
Bueltan jarriko da?

Dirección
Plaza Lehendakari Agirre, 1, Mundaka

Categoría
Graffitis, pintadas

Fecha
30/08/2018
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Kanpaiak duen pisuak eraginda, kalteak ditu teilatuak. Ez da berriro teilatuan jarriko. Beste kokapen baten bila gabiltza, bertan jartzeko.
    Fecha: 06/09/2018 8:25:00
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 30/08/2018 19:27:15
    Abierta