Kalezaindu

Pilen edukiontzia gainezka

Resuelta
Descripción
Goiko kaleko, BBK ondoan dauen pilen edukiontzia, bete beteta eta sasiz inguratute.

Dirección
Goiko Kalea 49 Mundaka

Categoría
Basuras, contenedores

Fecha
25/05/2020
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 25/05/2020 22:56:53
    Abierta