Kalezaindu

Karabana leku desegokian utzita

Resuelta
Descripción
Basamortu 10 etxebizitza atzean karabana bat dago urte osoan bertan utzita

Dirección
Basamortu 10 , Mundaka

Categoría
Parking público

Fecha
15/07/2017
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 11/09/2017 17:44:06
    Abierta
  • Comentario:
    Fecha: 11/09/2017 17:41:56
    Abierta
  • Comentario: Kale eremu hori pribatua da eta ez udaletxearena.
    Fecha: 24/07/2017 13:11:03
    Resuelta
  • Comentario:
    Fecha: 15/07/2017 22:07:17
    Abierta