Kalezaindu

Farolie apurtute Tribisarrospen

Resuelta
Descripción
Farolien goiko mandie dau apurtute Tribisarrospeko umeen kolunpijuen aurrien.

Dirección
Txorrokopunta Ibilbidea 4, Mundaka

Categoría
Iluminación pública

Fecha
09/08/2018
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Egun on, Abisua emon da konpondu dezaten lehenbailehen.
    Fecha: 10/08/2018 9:13:49
    En proceso
  • Comentario:
    Fecha: 09/08/2018 14:19:59
    Abierta