Kalezaindu

Berandu konponduta baina zikun

Resuelta
Descripción
Aurreko jazoera argitaratu genuenetik 3 aste pasa dira kaleko konpoketan egin diren arte. Hala ere, konponketa Lanen ingurua zikin itzi dabe; plastiko zatiak, asfalto zatiak espaloian...

Dirección
Goitiz Bidea, 1A, Mundaka

Categoría
Aceras / Zonas peatonales

Fecha
16/12/2018
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 16/12/2018 17:25:36
    Abierta