Kalezaindu

Iturrian itxurra txarra dauka, barriztu

En proceso
Descripción
Itxura txarra

Dirección
Barrio Goitiz Leku, 3B, Mundaka

Categoría
Parques, espacios verdes

Fecha
27/02/2020
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 27/02/2020 12:48:59
    Abierta