Kalezaindu

Kalea oinezkoentzako soilik

Resuelta
Descripción
Kotxe larregi dagoela ikusita, oinezkoek hortik pasatzea eziñezkoa dute. Nire eskaera hurrengo hau da: emerjentzientzako ibilgailuak soilik pasatzea. Ondo izan eta eskerrik asko.

Dirección
Calle de Antxiñako, Mundaka

Categoría
Aceras / Zonas peatonales

Fecha
15/07/2018
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario: Kale hori ezin daiteke itxi portalak daudelako, eta sarrera hori irekita mantendu behar da. Eskerrik asko
    Fecha: 17/07/2018 11:17:04
    Abierta
  • Comentario:
    Fecha: 15/07/2018 21:11:00
    Abierta