Kalezaindu

Lorontziak zaindu gabe! Lotsagarria

En proceso
Descripción
Lorotziak zaindu!\nMantenimendu pixkat!

Dirección
Barrio Ugarte Leku, 31B, Muxika

Categoría
Parques, espacios verdes

Fecha
27/10/2019
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 27/10/2019 17:20:31
    Abierta