Kalezaindu

Betrokolon zabor pila eta obra- Hondakinak

Resuelta
Descripción
Norbaitek zabor eta obra-hondakin pila bota ditu!

Dirección
Barrio Iturritxu Leku, 1P, Mundaka

Categoría
Basuras, contenedores

Fecha
02/12/2018
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Zaborrak kentzeko abisua eman zaie udal langileei.
    Fecha: 17/01/2019 7:23:52
    En proceso
  • Comentario:
    Fecha: 02/12/2018 22:09:37
    Abierta