Kalezaindu

Kaleen Mantenimendu falta

Resuelta
Descripción
Goitiz bideko aldapa zulatu eben eta asteak daroaz konpondu barik eta plastikozko hesiekaz edozelan lurrean botata. \nNoiz konpoduko da hau?

Dirección
Goitiz Bidea, 1A, Mundaka

Categoría
Carreteras

Fecha
28/11/2018
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Busturialdeko Ur Partzuergoak konponketa bat egiteko ireki zuen zuloa. Partzuergoari esan zaio estaltzeko zuloa lehenbailehen.
    Fecha: 29/11/2018 10:47:54
    En proceso
  • Comentario:
    Fecha: 28/11/2018 22:21:12
    Abierta