Kalezaindu

Abandonatutako kotxea

Resuelta
Descripción
Hileal daramatza kotxea abandonatua, zerbait egin

Dirección
Paseo Txorrokopunta 1B, Mundaka

Categoría
Parking público

Fecha
14/09/2019
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 14/09/2019 19:11:28
    Abierta