Kalezaindu

Errotaetxetik eta Txorirarteko “rejilla” kakas betea

Resuelta
Descripción
“Rejillak” garbitu gabe!

Dirección
Calle de Goiko, 22, Mundaka

Categoría
Aceras / Zonas peatonales

Fecha
22/11/2018
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 22/11/2018 20:45:19
    Abierta