Kalezaindu

Escombros

Resuelta
Descripción
Benetan zineztezina. Gaur eta bixer egongi dauen gentiarekin , ez kentzia eskombro hauek, ez dauko zentzurik. Gainera jakinda asteburutan ezin direla eskonbroak utsi kalean. Bi aste gora bera dago horrela eta haizeaz igoten jaskun hautsak grhiegiak dira.

Dirección
Andoni Deunaren Kalea 4, Mundaka

Categoría
Otros

Fecha
22/02/2020
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 22/02/2020 12:30:14
    Abierta