Kalezaindu

Txiringito aurreko baldosak soltuen eta faltan!

Resuelta
Descripción
Jentie estropeza eiten da...

Dirección
Calle de Kepa Deunaren, 1, Mundaka

Categoría
Aceras / Zonas peatonales

Fecha
04/10/2018
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 04/10/2018 15:08:04
    Abierta